Konkursy i zabawy na weselu

serca

Konkursy i zabawy na weselu nie muszą kojarzyć się z nieprzyjemnymi sytuacjami. Podczas spotkań z Parami Młodymi dowiaduję się, że rezygnują z przeprowadzania konkursów i zabaw ponieważ kojarzą się im z krępującymi sytuacjami dla ich członków rodziny czy gości weselnych.

Duża część Wodzirejów i zespołów muzycznych opracowuje swoje opracowania zabaw, które naprawdę są w stanie zaskoczyć pozytywnie osoby sceptycznie nastawione do tego typu dodatków podczas ślubu. Nie wszyscy idą z duchem czasu i zdarzają się zabawy powielane z wesel, które odbywały się za czasów PRL. Jedną z takich zabaw jest przeciskanie jajka przez spodnie mężczyzn z dwóch rodzin. Zabaw takich jak przytoczyłem powinno się unikać chyba, że młodzi nalegają … cóż trzeba dogodzić klientowi.

milosc

Na chwilę obecną posiadam 15 zabaw, które są modyfikacją istniejących lub opracowanych od zera, więc jest w czym wybierać. Dla Pary Młodych, które definitywnie nie zgadzają się na przeprowadzanie konkursów i zabaw nie wywieram nacisku, że muszą one się odbyć. W końcu to ich dzień, który sobie zaplanowali i wymarzyli, a dla Dj’a, fotografa, kamerzysty czy zespołu muzycznego zadaniem jest zrealizowanie założonych razem planu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *