O mnie

Kilka słów o DJ Miksol

Muzyka była moim oczkiem w głowie od 10 roku życia kiedy pierwszy raz dziadek próbował nauczyć grać wnuczka na akordeonie. Początkowo z muzyką nie wiązałem przyszłości, traktując ją jako pasję i hobby. Po uzyskaniu tytułu Magistra na Uniwersytecie Łódzkim porzuciłem dotychczasową pracę na rzecz kontynuowania swej pasji muzycznej i realizacji marzenia jakim było bycie Dj. Pierwszym krokiem, który przybliżył mnie do celu był zakup profesjonalnego sprzętu, który umożliwił grać na imprezach organizowanych przez znajomych i rodzinę. W przeciągu ostatniego roku bawiłem publiczność na ponad 40 wydarzeniach.

Jeśli szukasz osoby, która poprowadzi i zapewni dobrą zabawę na weselu, studniówce, imprezie urodzinowej czy firmowym spotkaniu DJ Miksol będzie trafnym wyborem. Spełnię Państwa marzenie o niezwykłej i pięknej uroczystości, wszelkie pomysły i sugestie klientów wcielam w plan działania. Twoja satysfakcja moim celem!

Grałem w takich miejscach jak :

  • Hotel DeSilva w Warszawie
  • Dom przyjęć Contra
  • Restauracja Hoga
  • Sala bankietowa w Wałbrzychu
  • Art Deco Imperial Hotel w Czechach

Obsługuję imprezy na terenie całego kraju jak i poza granicami Państwa. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu.