Pierwszy taniec

1b-copy

Pierwszy taniec dla większości par młodych jest bardzo stresującym elementem całego wesela. Jeszcze bardziej sytuację komplikuje gdy z natury jesteśmy osobami nieśmiałymi, brak nam umiejętności tanecznych i nie lubimy być w centrum uwagi.

W takiej sytuacji, przed tym jedynym i niezwykłym dniem obowiązkowo należy podszkolić umiejętności taneczne i próbować oswoić się przed wyjęciem przed publiczność. Dobrym pomysłem będzie udanie się na naukę tańca w szkole tanecznej. Umiejętności nabyte w szkole tańca przydają nam się nie tylko na własny ślub, ale również wykorzystamy je podczas zabaw karnawałowych i innych różnych uroczystości. Gdy nauka nie przynosi odpowiednich rezultatów zrezygnować możemy z wyszukanych tańców jak wal i zatańczyć tradycyjnie okazując jak emocje, które są tak ważne na weselu.

Wyjściem z sytuacji jest rezygnacja z pierwszego tańca organizując grę taneczną angażującą wszystkich gości. Można również zastosować kamuflaż w postaci ciężkiego dymu, który będzie miał za zadanie ukryć błędy w krokach, tańcu pary młodej. Z pewnością pomysłów na rozwiązanie tego problemu jest wiele, dlatego tak ważna jest kreatywność.

Decydując się na zatańczenie pierwszego tańca zwróćmy uwagę, że będzie inaczej tańczyło się w garniturze i sukni ślubnej niż na lekcjach tańca. Kroki które wydawały się łatwe w luźnych i swobodnych ubraniach mogę sprawić problem w ubraniach założonych podczas ślubu.

Podsumowując życzę Wam abyście nie mieli takich dylematów, a taniec i najbardziej skomplikowane układy nie sprawiały żadnych trudności.

Zdjęcie pochodzi ze strony: http://zetkafoto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *