Restauracja czy remiza – co lepsze na ślub

slub-w-remizie-czy-restauracji

Ślub odbyć się może w wykwintnej eleganckiej restauracji, a może wybrać wiejską remizę ? Postaram się przybliżyć bliżej i przedstawić zalety dwóch konkurujących ze sobą miejsce. Charakterystyka jest całkiem odmienna, ale każda posiada swój urok i dogodne warunki, które mogą sprzyjać zabawie lub ją ograniczać. Bardzo często spotykam się z pytaniem młodych ludzi planujących ślub, którą z możliwości wybrać.

Restauracja na wesele – za i przeciw
Liderem wśród wybieranych miejsc przez pary młode jest restauracja, która na pewno posiada wiele zalet. Przede wszystkim, można przy wyborze restauracji liczyć na wybór odpowiedniego menu weselnego, zapewnienie dekoracji lokalu i nie martwienie się o obsługę kelnerską. Dodatkowo, w restauracji zorganizować możemy, duży ślub oraz mniejsze skromniejsze przyjęcia, które coraz bardziej są powszechne wśród młodych par. Goście zaproszeni do restauracji będą obsłużeni przez obsługę lokalu o którą martwić się nie powinniśmy. Wybór restauracji jest z pewnością wygodną formą, jednak z doświadczenia jest droższym rozwiązaniem od wesela w remizie.

Remiza strażacka (mała sala weselna)
Małe sale weselna jak remizy strażackie to miejsce, które niegdyś najbardziej cieszyły się popularnością wśród miejsc na organizację zabaw ślubnych. Dziś są nieco mniej popularne, głównie dlatego, że tworzy spora część organizacji spoczywa na rodzicach ślubnych lub samej parze młodych. Dla niektórych par młodych, jest pewnym wyzwanie i treningiem organizacyjnym przed codziennym trudem jaki będzie ich spotykał podczas wspólnego życia. Duża część par, która zdecydowała się na organizację ślubu w remizie opowiada o niezapomnianych przeżyciach i niepowtarzalnym klimacie podczas ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *